Image default

Üç İlde Yeni Nesil Gazetecilik Eğitimleri Başladı

Basın İlan Kurumu Kocaeli’de ikinci kez, Antalya ve Adana illerinde ise ilk defa Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam programlarını başlattı.

Kocaeli Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı

Basın İlan Kurumunun yazılı basın sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünün karşılanmasına yönelik Kocaeli ilinde düzenlenen “Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı” Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komşuoğlu Kongre ve Kültür Merkezinde başladı. Yeni nesil gazetecilik kursunun ilk gününde Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürü Hayri Beşer açılış konuşmasını yaptı. Beşer konuşmasında, kursiyerlere gazeteciliğin yüksek merak ve sorumluluk duygusu gerektiren bir kamu hizmeti olduğunu vurguladı.

Eğitimin ilk gününde Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Akca, kursiyerlere eğitim verdi.

Antalya  Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı

Basın İlan Kurumu Antalya Şube Müdürlüğünün başlattığı Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim programında Dr. Öğretim Üyesi  Onur ÖKSÜZ, medya tarihi başlığında eğitim verdi.

Adana Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı

Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürlüğü, Adana İŞKUR ve Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile bugün (12.11.2018) başlayan eğitimde Doç. Dr. Onur Dursun basın hukuku, DHA Bölge Müdürü Bekir Karakoca ise istihbarat haberciliği başlıklarında kursiyerlere eğitim verdi.

İlgili İçerikler

Yeni Nesil Gazeteciler Tecrübelerini Aktarıyor

Ümit Baysal

Yeni Nesil Gazetecilik Eğitimi Başladı

Ümit Baysal

Basın İlan Kurumunun ORAN’a sunduğu proje kabul edildi

Ümit Baysal