Image default

Müge Anlı Yeni Nesil Gazetecilerle Buluşacak

Basın İlan Kurumunun, yazılı basın sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünün karşılanmasına yönelik olarak düzenlediği Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programında Müge Anlı kursiyerlerle bir araya gelecek.

Basın İlan Kurumunun, İŞKUR işbirliği ile hazırladığı üçüncü eğitim programında, şimdiye dek medya tarihi, istihbarat haberciliği, kültür-sanat haberciliği, televizyon haberciliği, politika haberciliği, röportaj teknikleri gibi başlıklarda uzmanlar eğitim verdi.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını 10 sezondur devam ettiren fenomen programcısı Müge Anlı, yeni nesil gazetecilik adaylarına tecrübelerini aktaracak. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü hukuk bölümü yüksek lisans mezunu olan başarılı programcı Müge Anlı, hafta içi her sabah ekranlara geldiği programında, çözümü zor olayları araştırıyor, sonuçlandırıyor.

Anlı’nın 27 Kasım Salı günü, saat 13.00’te Basın İlan Kurumunda, kursiyerle gerçekleşecek olan sohbetinin ardından polis adliye muhabirliği konusunda gazeteci Fatih Sadırlı eğitim verecek.

Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programının ilki 2016 yılında düzenlendi. Bu eğitiminin ardından Kurumun şubelerinin olduğu çeşitli illerde eğitimler devam etmiş, çok sayıda öğrenci kursa katılırken büyük çoğunluğu da istihdam ve staj programlarından yararlanma fırsatı bulmuştu.

İlgili İçerikler

Ankara’da Yeni Nesil Gazetecilik Eğitimi Başladı

Ümit Baysal

İstanbul 3. Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim Programı Aday Kursiyer Listesi Belli Oldu

Ümit Baysal

Yeni Nesil Gazetecilik Eğitimi Altıncı Hafta Ders Programı

Ümit Baysal